خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
متن آگهي آگهي
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :backlinkweb
تاريخ: 1396/10/21  ساعت: ۰۹

فوت و فن درج آگهي در اينترنت

 

 براي بهتر ديده شدن در سطح اينترنت درج آگهي يكي از بهترين راهكارهاست. در سايتهاي نيازمندي, درج آگهي به چندين شكل انجام مي پذيرد مثلا درج آگهي رايگان و درج آگهي لينكدار.

سايت هاي درج آگهي اينترنتي استراتژي هاي متفاوتي جهت درج آگهي دارند. مثلا شما در سايتي مثل پيام سرا مي توانيد بي نهايت آگهي رايگان درج كنيد ولي لينك سايت خود را تنها در صورتي مي توانيد در آگهي درج كنيد كه آگهي رايگان خود را ويژه كنيد و ماهانه مبلغي را جهت آگهي خود در نظر بگيريد. البته هر چه تعداد ماهي كه مي خواهيد آگهي شما در سايت به صورت لينكدار باشد بيشتر باشد تخفيف براي شما در نظر گرفته مي شود.

آگهي لينكدار هم در سايتهاي نيازمندي به چند صورت است. بعضي سايتهاي نيازمندي آگهي ويژه شما را در صفحه اول سايت نمايش مي دهند و بعضي سايتهاي نيازمندي در صفحات داخلي و در دسته مربوط به آگهي شما.

سايتهايي مثل پيام سرا، تك نياز، پروتبليغ و ... آگهي ويژه لينكدار را صفحه اول سايت نمايش مي دهند.

بحث مهمي كه در اين ميان به چشم مي آيد، آگهي پر بازديد و در نتيجه آن جذب مشتري است. پس با هم بررسي كنيم كه استادندارهاي درج آگهي در اينترنت چيست؟؟؟

اول از همه عنوان آگهي شماست كه هر چه كوتاهتر و جامع تر بهتر.

متن آگهي اينترنتي شما فاكتور مهم بعدي در پربازديد كردن آگهي شماست. زمان بگذاريد و متن آگهي خود را بنويسيد حتي الامكان از كپي كردن خودداري كنيد. تمام ويژگي ها و مزايا و خدمات خود را در متن آگهي اينترنتي توضيح دهيد. هر چه متن آگهي شما جامع تر باشد(بيشتر از 300 كلمه)، جذب مخاطب و در نتيجه آن جذب مشتري بيشتر خواهد بود.

اطلاعات تماس از جمله شماره تماس، ايميل، آدرس را حتما در آگهي خود و در قسمتي كه در تمامي پنل هاي كاربري سايتهاي درج آگهي در نظر گرفته شده است را پر كنيد.

كلمات كليدي مرتبط با كسب و كار خود را انتخاب كنيد و سعي كنيد علاوه بر درج در قسمت كلمات كليدي, در متن آگهي هم 2 الي 3 بار تكرار كنيد.

در آخر عكس آگهي اينترنتي شماست. عكسي جذاب و متناسب با كار خود انتخاب كنيد و در آگهي خود درج كنيد اينكار باعث مي شود عكس آگهي شما در نتايج گوگل نمايش داده شود.

براي مثال به تصوير زير را در نظر بگيريد. لوگويي در رابطه با درج آگهي در نظر گرفته شده, متن كوتاهي راجع موضوع اصلي يعني درج آگهي و ويژگي مهم يعني فالو بودن لينك آگهي در عكس به چشم مي خورد و در نهايت لينك سايت هم در عكس درج شده. حال تصور كنيد كاربري اين عكس را در نتايج عكس هاي گوگل مشاهده كند. :) با توجه به آدرس اينترنتي سايت, خيلي راحت مي تواند وارد سايت شود و نه تنها خدمات ما در زمينه درج آگهي را مشاهده كند بلكه خدمات ديگر از جمله خريد بك لينك, ساخت وبلاگ انبوه و .. را هم مشاهده ميكند و چه بسا كه مشتري خدمات ديگر ما هم بشود. :)))

درج آگهي لينكدار
رعايت اصولي كه گفته شد باعث بالا رفتن بازديد آگهي شما مي شود. همانطور كه گفته شد يكي از خدمات مجموعه تبليغاتي بك لينك وب درج آگهي لينكدار در 10 سايت نيازمندي با رتبه بالاست كه جهت مشاهده اين سايت ها مي توانيد به بخش آگهي ويژه با لينك فالو مراجعه كنيد.

 

منبع : http://www.backlinkweb.net/

:
برچسب‌ها:

[ ]